Mladší žáci U12 A skončili na 5. místě

Poslední dva zápasy dohrávané soutěže mladších žáků U12 o umístění se odehrály v úmorném vedru v neděli 20. června 2021 na hřišti HC Hostivař. Bohužel nám stále chybělo pár hráčů, proto jsme opět využili pomoci Vítka a Dominika z přípravky.

Celý tým byl připravený a motivovaný pro skutečnost, že si vybojujeme medaili. Do prvního zápasu proti Pragovce jsme nastoupili s velkým nadšením a bylo vidět, že chceme vyhrát. Na úvod jsme soupeřům vstřelili krásnou branku. Bohužel postupem zápasu jsme ztráceli síly a ke konci prvního poločasu jsme prohrávali 1:2.

Kluci opět zabrali a vyrovnali na 2:2. To se nám dařilo udržet, ale bohužel minutu před koncem nám Praga vstřelila jejich vítězný gól. Měli jsme spoustu rohů, které se bohužel nevyvedli. Zápas jsme tedy prohráli 2:3.

Druhý zápas proti Hostivaři byl zmatený. Nerozebírali jsme si hráče. To co jsme si řekli na střídačce, jako by se našim hráčům na hřišti vypařilo z hlavy. Opět jsme měli hodně rohů ale neproměnili ani jeden. Prohráli jsme 0:3. Z Hostivaře jsme odjížděli bez bodu.

Tento rok pro nás nebyl jednoduchý a v žebříčku jsme skončili na 5 místě.

Fotogalerie ze zápasu: https://www.zonerama.com/phkbely/Album/7362858

Anička a Sára

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..