Turnaj Krásy a ladnosti ve Kbelích vyhrál mnichovický účes

Starším žákyním byla kvůli zrušené soutěži ukončena spolupráce s mladšími žákyněmi z Hradce Králové a hodně nás to mrzí, protože jsme se na pokračování společných zápasů těšili a byli zvědaví, jak se po halové přestávce oba týmy zase rozehrají a potrápí soupeře. Takovou malou záplatou byl alespoň uspořádaný turnaj pěti týmů starších žákyň ve Kbelích, který se uskutečnil v neděli 13. června ve Kbelích. 

Rádi bychom poděkovali touto cestou Ivu Jelínkovi, který každému týmu věnoval za ochotu přijet a zúčastnit se jako cenu dvě krabice zdravé stravy v podobě műsli sušenek. Zároveň byl turnaj „Krásy a ladnosti“ jedinečný v tom, že se nehrálo na celkové prvenství, ale na nejkrásnější účes! V průběhu turnaje došlo k hlasování, kdy všechna děvčata měla možnost si prohlédnout své sokyně na zeleném kolbišti nejen pohledem kvality provedení kliček nebo vedení míčku v plné rychlosti, ale také jak si ráno načesala vlasy, nebo upletla culíky. Musíme říci, že všem to v neděli slušelo a spravedlivým součtem hlasů obsadila třetí a druhé místo hráčka z Hradecké Slavie, a první místo a pohár o nejkrásnější účes suverénně vyhrála hráčka č. 4 z Mnichovic. GRATULUJEME!

Turnaj se nám ze začátku dařil, a oproti podzimní části, kdy jsme dostávali branky hned v prvních minutách, jsme drželi nadějný výsledek mnohem delší dobu. Až na poslední souboj s týmem Bohemians, kdy bylo vidět, že holky jsou už unavené, obrana se stahovala až před brankaře a hrálo se prakticky pouze na naší polovině. 

V každém zápase jsme si půjčili hráčky z Hradce Králové a hráčky z týmu Bohemians, měli jsme tak holky na střídání a možnost si rozložit síly po celou půlhodinu jednoho zápasu. 

Děvčata udělala velký pokrok. Bylo znát, že pauza způsobená hygienickými opatřeními vnášela do zápasu jistý prvek nerozehranosti, ale individuálně vidíme na každé hráčce posun vpřed.

Dušan

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..