Zvýšení příspěvků a členství pro všechny!

Na posledním zasedání výboru PH Kbely jsme rozhodli o několika změnách v oblastí organizace klubu. Rádi bychom vás o nich alespoň ve zkratce informovali.

Asi není potřeba se dlouze vypisovat o důvodech úpravy členských příspěvků. Naše náklady se v mnoha oblastech průběžně zvyšují, naopak na straně příjmů jsme bohužel zaznamenali ponížení některých dotací s ohledem na stav veřejných financí.   

Členské příspěvky

Co se týká členských příspěvků za hráče, zavádíme nově pouze dvě cenové hladiny. Všechny děti, které trénují dvakrát týdně (U6, U8, U10), budou platit příspěvek 4.000,- ročně. Mladí hokejisté v kategoriích U12, 15, 18, kteří trénují třikrát týdně budou přispívat 6.500,- ročně. O dospělých hráčích, kteří budou případně hrát jen halu, rozhodne výbor v závislosti na finanční náročnosti jejich přípravy, startovného apod.

V částce příspěvku od letošního roku nebude zahrnuta zdravotní prohlídka. Tu bude potřeba uhradit zvlášť. Cena, za kterou zdravotní prohlídku nakupujeme je letos ve srovnání s loňskem bohužel téměř dvojnásobná, konkrétně 900,- korun.  

Slevy na sourozence v klubu

Sleva na každého dalšího sourozence je vždy 1000,- z toho příspěvku, který pro daného hráče platí. Tedy na druhé dítě v klubu čerpáte slevu 1000,-, na třetí dítě 2000,- atd.  

Členství pro rodiče a další fanoušky 

Máme velký zájem o to, aby se členy klubu stali i nehrající fanoušci, typicky rodiče. Všem nabízíme členství v klubu s tím, že každý nehrající člen získá jednu zdravotní prohlídku pro jedno dítě zdarma, dále získá možnost účasti na valné hromadě a další klubové výhody, se kterými v budoucnu počítáme. Členství pro nehrající fanoušky pro letošní sezónu stojí 500,-. Věříme, že všichni rodiče a další přátelé hokeje ve Kbelích nebudou váhat! Z členství pro vás nevyplývají žádné povinnosti. Zapojit se samozřejmě můžete na základě vašeho rozhodnutí.

Jak se stát nehrajícím členem

Registrujte se do našeho oddílu na tomto odkazu https://clen.phkbely.cz/registrace. Tento úkon Vám nezabere více než 5 minut. Na základě Vaší registrace zašleme v průběhu několika dnů na uvedený email QR kód pro platbu. Realizací platby se stáváte členem klubu. Někteří rodiče už historicky registrovaní jsou, všem těmto přijde QR kód automaticky. Pokud se chcete stát členy, prosím o úhradu. Pokud ne, prostě email ignorujte. 

Jak a kdy platit

Platí se na období září – červen. Platbu si můžete v případě potřeby rozdělit na dvě poloviny. Bankovní spojení: 107-9270320267/0100 – Komerční banka. Při platbě na účet prosím napište do zprávy pro příjemce jméno a příjmení člena, za kterého platíte. S platbou příspěvků prosím vyčkejte, do 2.10. byste měli obdržet platební předpis ze systému KIS. Potom prosíme o úhradu nejpozději v průběhu října.  

Přehled členských příspěvků a vyplývajících výhod

Na tomto webu v sekci Pro rodiče / Příspěvky a platby můžete najít další informace. Zejména pak přehled příspěvků a benefitů vyplývajících z jednotlivých typů členství. 

V případě jakýchkoli dotazů můžete výbor kdykoli kontaktovat mailem na adresu sekretar@phkbely.cz. Dále můžete osobně navštívit kancelář PH Kbely s jakýmkoli dotazem. Rádi vám odpovíme v prvním patře naší klubové budovy a to každé úterý vždy mezi 15. a 17. hodinou. Těšíme se na vás.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..