V sobotu 20.5.2023 se ve Kbelích konal turnaj benjamínků kategorie U8, na turnaj se dostavily pražské i mimopražské týmy. Díky hojné účasti hráčů ze Kbel jsme mohli sestavit tři hrací skupiny (Skupina A, B a C) a zbyly ještě pozice na střídání. Hráče U8 jsme doplnili několika hráči z kategorie U6, aby si vyzkoušeli, co je příští rok čeká. A musíme říct, že se s tím popasovali velmi dobře. Hráči ze skupiny C (Nikča, Eliška, Honzík, Jiřík, Adélka a Alánek) se oproti minulým turnajům zlepšili ve věcech, které jim dělaly problém, ale i přes viditelné zlepšení během zápasů se stále potýkali s problémy postavení na hřišti a ofenzivního stylu hry. Velký problém jsme také viděli v tom, že hráči málo pokládali hokejku na zem. Je stále na čem pracovat. I přesto byly zápasy úspěšné a hráči si hru užili.

Skupinka Kbely B (Kristián, Amy, Pepa, Lili a Gíťa) se snažila ze všech sil a předvedla parádní výkon. Některé děti sice odešly se šrámy, avšak všem se turnaj velmi líbil.

Tým A (Mareček, Honzík, Tea, Martínek, Emča) měl pod taktovkou Mejdlo, který byl rád, že děti zlepšily věci, na které byl zaměřen čtvrteční trénink, ale našly se i nešvary. Tým A stejně jako tým C trápí nepokládání hokejek na zem a musí se zlepšit v koncentraci na hru.

Hráči byli za snahu a odvahu na hřišti odměněni medailemi a sladkou odměnou.

Závěrem chceme poděkovat všem rodičům, kteří přinesli něco dobrého na zub pro děti. Co se týká turnaje, tak ten hodnotíme jako zdařilý a děkujeme všem týmům, které se zúčastnily.

Trenéři U6+U8

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..