3. pražský halový hockey camp ve Kbelích

Po velkém úspěchu premiéry 1. ročníku halového kempu a jeho pokračování jsme se i letos rozhodli uspořádat ve Kbelích jeho 3. ročník. Pod patronací prezidenta ČSPH a ve spolupráci se svazovými trenéry. Neváhejte se již nyní přihlásit a dát svým borcům možnost připravit se na halovou sezónu. Počet účastníků je omezen na 64!

Kdy? 
Kemp bude probíhat v termínu podzimních prázdnin, tedy od 26. do 29. října 2023. Začínat budeme každý den ráno kolem 9:00 a končit potom v 17:00. Kompletní program a časový rozvrh ještě dáváme dohromady a brzy ho zveřejníme.

Kde? 
Hokejové tréninky budou probíhat v moderní kbelské sportovní hale. V rámci kempu budeme ale využívat i mnoho dalších kapacit, zejména posilovnu, menší školní halu a třídy, kde budeme pořádat přednášky s odborníky na hokejová a obecně sportovní témata.

Pro koho? 
Kemp organizujeme jako příměstský a bude tak omezen pro hráče, kteří mohou každé ráno přijet (i MHD) a každý večer se opět přemístit domů. Věkově je kemp určen pro kategorie U10, U12 a U15.

Cena?
Cena za celou akci bude 4.200 Kč. Součástí budou i obědy, denně dvě svačiny v přilehlé školní jídelně a celodenní pitný režim.

Přihláška a platba 

Pokud se chcete přihlásit na kemp, využijte formulář zde. Pokud budete chtít přihlásit více dětí, formulář vyplňte vícekrát. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pouze pro potřeby kempu. V případě, že se rozhodnete přihlásit, uhraďte prosím částku 4.200,- na účet 2601726615/2010 a to do 30.9.2023. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení hráče. 

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..