Veteráni v Kadani

V sobotu 13. května vyjeli veteráni do Kadaně na předposlední turnaj. Jeli jsme tam s nadějí, že nejen že udržíme třetí místo, ale také, že si bodově polepšíme. Zaslechl jsme, že jsme dopadli jak sedláci u Chlumce. Na jednu stranu je to pravda, protože jsme se za celou sezónu umístili nejhůře, na předposledním místě, ale na druhou stranu, jsme předvedli mnohem lepší hokej než v Hradci. Co v Hradci nešlo, šlo nám v Kadani, avšak karma stále funguje a tak si to vybrala na zraněních. Mejdlo a Bráta dostali pěknou borůvku, Honza Rebec odešel střídat se zlomeným ukazováčkem. 

Umělý povrch v Kadani je fotbalový, s dlouhým vlasem trávy a gumovou drtí. Míček skáče víc než na vodní, hůl občas drhne a tak vypadaly všechny zápasy. S Chomutovem jsme dostali jedinou branku když Romanovi v brance zadrhla hokejka o trávu, taková šmudla to byla, silou vůle se ten míček dostal do branky. Roman si tento turnaj vybral, což je pozitivum a v Liticích bude ve vrcholné formě, protože v duelu s Liticemi dostal branku z nulového úhlu – a to se nestává každý den…

Ve skupině jsme sice vše prohráli, se Šenkvicemi remizovali 1:1, ale například suverénní President jsme potrápili, a dokonce dvakrát vedli, než urval výhru. V posledním zápase jsme porazili HC 1946 Praga 4:1, a to jsme hráli 4+1 protože soupeř víc hráčů neměl. Slunce pálilo a pro mnohé bylo utrpení si dojít pro míček v autu. Díky tomuto zápasu se Praga propadla, nás sice přeskočil Rakovník, ale jsme před finálovým turnajem v Liticích stále na třetím místě.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..